Pardus Pardus'u Yükseltme Kodu

CoshMosH

Kayıtlı Kullanıcı
Puanı
3
Eğitim
Açıktan başkan
İlgi Alanı
Genel sprictler
Pardus
Kali Linux
Linux Mint
Ubuntu
v.b işletim sistemleri kullanıyorsanız yardımcı olmaya hazırım... Pardus resmi sitesinde'de paylaşıldığı gibi site içinde arayanlar olursa bu kod pardus için geçerlidir..
Kullanan kullanıcıların işletim sistemi sürümü 17' ise ve daha altında bir sürüm ise aşşağıdaki şu kod ile

Kod:
sudo sh -c "$(wget -O- http://indir.pardus.org.tr/PARDUS/pardus17to19.sh)"

Yükseltmesini yapabilirsiniz.... Yükseltmeyi terminal komutunu açarak bu kodları terminal ekrana yapıştırmanız yeterli olacaktır... otomatik deponuz ve sürümünüz 19'a yükselecektir.. ( tavsiye ederim hatasız bir sistem güncellemesidir isoyu yeniden yazdırarak yükleme yapmayın bu kod ile yükseltin.. )

Terminal kısa yol için Ctrl + Alt + T yaparak geçiş ( açabilirsiniz ) yapabilirsiniz..

Tavsiyemdir.. yükseltmeyi root olarak yapın.. öncelikle terminale

Kod:
sudo su
yazarak sonrada görünmez şifrenizi girerek yapın.. tam yetkili yapmanız bazı onaylama sürecini es geçecektir.. '' zaten resmi deposundan güncelleme almaktadır..

Sorun yaşarsanız bildirin yardımcı olmaya çalışırım..

Keyifli Pardus deneyiminiz şimdiden hayırlı olsun..

KuLvar Turkey, Freelance iş Ortaklıkları ve ilanları, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetlerine Hoşgeldiniz.

KuLvar.Net - Hakkında!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KuLvar.Net - Bilgilendirme!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek,Tüm Yasal Sorumluluk'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!