Nasıl Yapılır ? Özel Kullanıcı Banner Nasıl Yapılır?

hasaN

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
7 Mart 2021
Mesajlar
4
Puanı
2
Web
balikhobim.com
İlgi Alanı
balık avı
Selamlar;

Forum sitenizde kullanılan kullanıcı bannerı nasıl yapılmakta? Bu konu hakkında bir bilgilendirme yapar mısınız?
 

Monarch

Yönetici
System Admin
Katılım
20 Nisan 2020
Mesajlar
82
Puanı
2
Web
www.startr.org
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
Java
Merhaba @hasaN öncelikle varsa forum sitenizde kullanıcı banner eklentisi onu devre dışı bırakın, sonrada 150x35 piksel boyutlarında banner hazırla veya mevcut banner rankları da olabilir mesela neon tarzı bannerlerde olabilir bu tamamen kişiye kalmış zevk meselesi. Bannerleri hazırladıktan sonra kullanıcı grublarına girip Kullanıcı ranks metni: alanına URL yolunu ekliyeceksin. daha sonrada AdminCP - Kurulumlar - Kayıtlı Kullanıcı Seçenekleri'ne gelip en alt'ta Kullanıcı ranksları yazıyor ordan Yönetici rank gösteri devre dışı bırak - Standart kullanıcı başlığını gizle yazanıda etkinleştir.

Örnek Gösterim:

 

KuLvar Turkey, Freelance iş Ortaklıkları ve ilanları, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetlerine Hoşgeldiniz.

KuLvar.Net - Hakkında!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KuLvar.Net - Bilgilendirme!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek,Tüm Yasal Sorumluluk'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

Üst