Oppo Sen Ne Yaptın? Bunu Kimse Beklemiyordu!

Monarch

Yönetici
System Admin
Puanı
2
Web
www.startr.org
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
Java

Sadece Çin'in değil, dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biri olan Oppo, nihayet Türkiye'de ürettiği ilk modelini görücüye çıkardı. Bilindiği üzere Oppo Türkiye'de üretim için fabrika kuracağını açıklayan ilk isim olmuştu. Sonrasında Samsung, Vivo, TCL ve Xiaomi gibi isimler de Türkiye'de üretim yapmak için kolları sıvadı.

Oppo'nun merakla beklenen ilk yerli üretim modeli geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini aldı. Biz de fırsattan istifade bu telefonu inceledik. Yurt dışında 150 euro gibi bir fiyatla satılan telefon ülkemizde ise 2600 - 2700 TL civarında bir etikete sahip. Peki bu telefon bu etikete gerçekten değiyor mu? Bu sorunun yanıtını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Dürüst olalım. Bu devirde böyle bir Telefon için bu kadar absürt bir etiket bizleri hayal kırıklığına uğrattı. Çünkü dediler ki Türkiye'de üretilen telefonlar yüzde 30 daha ucuz olacak. Zaten bu teknik donanıma sahip bir telefon için ödediğimiz ücret üç aşağı, beş yukarı bu kadardı.

Dolayısıyla biz indirim adına pek birşey göremedik. Peki sizin konu hakkındaki yorumunuz nedir? Lütfen yorum yapmadan önce videoya da bir göz atın. Çünkü telefonda o kadar geri kalmış teknolojiler var ki biz bile çok şaşırdık. Bunu yapan başka bir isim olsa belki bu kadar şaşırmazdık. Fakat söz konusu Oppo olunca.

KuLvar Turkey, Freelance iş Ortaklıkları ve ilanları, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetlerine Hoşgeldiniz.

KuLvar.Net - Hakkında!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KuLvar.Net - Bilgilendirme!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek,Tüm Yasal Sorumluluk'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!