Monarch

Yönetici
System Admin
Puanı
2
Web
www.startr.org
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
Java
Windows-11.jpg

Windows 11 sürümünün 24 Haziran 2021'de 11:00 ET'de olması planlanıyor, bu da 8:00 AM PT veya 20:30 PM IST anlamına geliyor. Neredeyse herkesin merak ettiği, Windows 11 ne zaman çıkacak” sorusu. Microsoft'un 29 Temmuz 2015'te en son Windows 10 işletim sistemini piyasaya sürmesinden bu yana neredeyse beş yıl geçti. Beş yıllık bir süre içinde Microsoft, her biri büyüyen teknolojileri telafi etmek için yeni iyileştirmelere sahip 12 Windows 10 sürümü yayınladı.

2015 yılında Microsoft, Windows 10'dan sonra başka bir işletim sistemi üretmediğini iddia eden manşetlerde bulundu. Sonunda, beş yıl sonra Microsoft, Windows 11'in çıkış tarihini 24 Haziran'da saat 11:00 ET'de açıkladığında nihayet sona erdi. İşletim sistemi, Windows 10'daki Google güncelleme merkezi aracılığıyla kullanılabilir olacaktır. Burada Microsoft Windows 11 güncellemesi hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız.

KuLvar Turkey, Freelance iş Ortaklıkları ve ilanları, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetlerine Hoşgeldiniz.

KuLvar.Net - Hakkında!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KuLvar.Net - Bilgilendirme!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek,Tüm Yasal Sorumluluk'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!