Duyuru İstatistik Alanına Daha Fazla Göster Seçeneği Eklenmiştir.

Monarch

Yönetici
System Admin
Puanı
2
Web
www.startr.org
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
Java
daha-fazla-goster.jpg

Merhaba'lar, Forum Sitemizde Kullandığımız İstatistik Eklentisine, Bizlerde Yeni Bir Özellik Ekledik. Tek Tıklama ile Ziyaretçilerimize "Daha Fazla Konu Göster" Sistemi Eklenmiştir Umarım Beğenirsiniz..

aFa

Kayıtlı Kullanıcı
Puanı
3
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
xenforo
Hayırlı Olsun, @Monarch eline sağlık çok güzel olmuş gerçekten çok beğendim, peki bunda version uyuşmazlığı gibi veya dosyalar üzerinde düzenlemeler vs.. yapılabiliyormu ?

Monarch

Yönetici
System Admin
Puanı
2
Web
www.startr.org
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
Java
Sağol @aFa version uyuşmazlığı gibi herangi bir sorun teşkil etmiyor. xenforo istatistik eklentisi var olduğu sürece buda var olacaktır. satışını'da henüz düşünmüyoruz kendimiz için hazırladık, dosyalar şifreli üzerinde edit vs düzenlemeler yapılamaz, sadece istatistik alanındaki konu listesini çoğalır ve azalır ona müdahale edilebiliyor. ama senin forum sitelerine hususi kurulum yaparız dostlarımızdan para almak racona ters :)

aFa

Kayıtlı Kullanıcı
Puanı
3
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
xenforo
Keşke herkes sizin gibi yardımsever olsa :) en kısa zamanda benim forumada ekleyelim. Emeğinize sağlık.

Aytaç

Kayıtlı Kullanıcı
Puanı
3
Eğitim
Lise
İlgi Alanı
Linux
xenforo daha fazla göster eklentisi muhteşem bir sistem, birçok üyenin gerçekten arayıpta bulamayacağı bir işlem olmuş. Elinize, emeğinize sağlık.

KuLvar Turkey, Freelance iş Ortaklıkları ve ilanları, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetlerine Hoşgeldiniz.

KuLvar.Net - Hakkında!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KuLvar.Net - Bilgilendirme!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek,Tüm Yasal Sorumluluk'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!