Haberler Gazeteci Veyis Ateş, HaberTürk TV'deki Görevinden İstifa Etti.

Monarch

Yönetici
System Admin
Puanı
2
Web
www.startr.org
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
Java
Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon euroluk rüşvet istemekle suçlanan Veyis Ateş, Habertürk TV'den ayrıldı. Ateş'in, "Savunma vermek yerine istifa etmeyi tercih ediyorum" dediği belirtildi.

ismail-saymaz-veyis-ates.jpg

Sedat Peker'in iddiaları sonrasında Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon euro rüşvet istemekle suçlanan Veyis Ateş, Habertürk TV'deki görevinden resmen istifa etti. Ateş'in, savunma vermek yerine istifa etmeyi tercih ettiği belirtildi.

KENAN TEKDAĞ AÇIKLADI
Ciner Medya Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ, Sözcü yazarı İsmail Saymaz'a yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Biraz önce Veyis Ateş aradı. ‘Daha fazla tartışmaların odağına girmemek ve yıpranmamak açısından savunma vermek yerine istifa etmeyi tercih ediyorum’ dedi.”

İSTİFASI KABUL EDİLDİ
Ciner Medya Grubu, hafta başında Veyis Ateş’ten savunmasını istemişti. Tekdağ ise Ateş’in savunma yerine sunduğu istifasının kabul edildiğini açıkladı.

HALK TV CANLI YAYININA KATILACAK
Öte yandan, Ateş'in yarın Halk TV’de soruları cevaplayacağı açıklandı. Kendisi de Habertürk TV'nin eski yöneticilerinden biri olan Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş, Veyis Ateş'in "Hakkındaki iddiaları konuştuklarında 'açık açık sorun, açık açık konuşacağım' dediğini" duyurdu.

işte ismail saymaz ve veyis ateş canlı yayın konuşması...

KuLvar Turkey, Freelance iş Ortaklıkları ve ilanları, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetlerine Hoşgeldiniz.

KuLvar.Net - Hakkında!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KuLvar.Net - Bilgilendirme!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek,Tüm Yasal Sorumluluk'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!