Casper'ın 2.699 TL'lik En Güçlü Akıllı Telefonunu Videosu

KuLvar

Yönetici
Administrator
Puanı
13
Web
www.kulvar.net
Eğitim
Lise
İlgi Alanı
Java
Takım
lIr3ry
Medeni
Evli
f60c2d0c54c38c5c3d833bf7d48d605b188f9d64.jpg
Türkiye'nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Casper, giriş-orta segmente hitap eden yeni akıllı telefonu VIA F20'yi geçtiğimiz günlerde piyasaya sürmüştü. Yerli statüsünde yer alan akıllı telefon, özelliklerine kıyasla sunduğu iddialı fiyat etiketiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Casper'ın yeni akıllı telefonu VIA F20, 6,55 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlük sunan IPS panele sahip. 440 nit parlaklık sunan bu ekran, delikli bir tasarımla geliyor. Bu delikte yer alan ön kamera ise 8 MP çözünürlük sunuyor. Parmak izi okuyucusu ise telefonun arka kısmında yer alıyor.

Casper VIA F20 neler sunuyor​

de79dbd81cb29c3ea2bba15014b42e0c427eb316.jpg

Gücünü MediaTek Helio P35 işlemcisinden olan Casper VIA F20, bellek tarafında 4 GB RAM ve microSD kart desteğine sahip 128 GB dahili depolamaya sahip. İşletim sistemi tarafında Android 10 kullanan cihazın bataryası ise 5.000 mAh büyüklüğünde. Bu batarya, 18 W'lık hızlı şarjı destekliyor.

Cihazı arka tarafa çevirdiğimizdeyse sol üst köşede dikdörtgen modül içerisine konumlandırılmış dörtlü arka kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Bu kameralar 48 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP'lik sensörlerin bir araya gelmesinden oluşuyor. Şirket, ön ve arka kamerada yapay zeka desteği olduğunu, böylelikle görüntü kalitesinin iyileştirildiğini söylüyor.

Casper VIA F20 teknik özellikleri​

• Ekran: 6.55 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlük, IPS
  • İşlemci: MediaTek Helio P35
  • RAM: 4 GB
  • Depolama: 128 GB
  • Ön Kamera: 8 MP
  • Arka Kamera: 48 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP
  • Batarya: 5.000 mAh
  • İşletim Sistemi: Android 10
2.699 TL'lik fiyat etiketine sahip olan Casper VIA F20 ile ilgili bizim anlatacaklarımız bu kadardı. Cihaza dair daha fazla bilgi edinmek için hemen yukarıdan videomuzu izleyebilir, bağlantı üzerinden de Casper VIA F20'yi satın alabilirsiniz.

KuLvar Turkey, Freelance iş Ortaklıkları ve ilanları, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetlerine Hoşgeldiniz.

KuLvar.Net - Hakkında!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KuLvar.Net - Bilgilendirme!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek,Tüm Yasal Sorumluluk'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!