Haberler 240 Bin Liralık Borcu Yüzünden Kocasının Ahlaksız Teklifini Kabul Etti

Monarch

Yönetici
System Admin
Puanı
2
Web
www.startr.org
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
Java

ABD'de evli çift, 240 bin liralık borçları yüzünden zor günler geçiriyordu. Borçlarını ödemek için genç kadın, kocasının ahlaksız teklifini kabul etti. ABD'nin Minnesota eyaletinde yaşayan Brooke Schueneman, 2018 yılının aralık ayında çeşitli zorluklar yaşadı. Schueneman, 9 aylık hamileyken garsonluk ve dadılık işlerini bırakmak zorunda kaldı.

BORÇLARI 240 BİN TL OLDU
Doğum yaptıktan sonra da çalışamayan kadın, geçimini sağlamakta bir hayli zorlanmaya başladı. 25 yaşındaki kadın ve 27 yaşındaki kocası Charles, gelirleri olmadığı için faturalarını bile kredi kartlarıyla ödemeye başladı. Kredi kartlarıyla ödeme yapmak çif yüklü borcun altına soktu. Küçük bir bebekleri olan çift, 240 bin liralık borçlarını ödeyemedi. Çift, elektriklerinin kesileceğini öğrendiğinde iyice çaresiz kaldı.

KOCASI, CİNSEL İÇERİKLİ SİTEYE ÜYE OLMAYI TEKLİF ETTİ
2020'de dünyayı etkisi altına alan "Pandemi" ortaya çıktığında çiftin maddi durumları daha da kötüleşti. İyice umutsuzluğa düşen Brooke ve kocası Charles, para kazanmanın yollarını düşünmeye başladı. Kocası borçlarını ödeyebilmek için OnlyFans'a katılma fikrini ortaya attı. Brooke, "Üç yıldan fazla bir süredir yaptığım vlog'lara dayalı videolar yüklediğim YouTube kanalımı 2016 yılında başlattım." dedi.

Brooke "Faturalarımızı ödeyemediğimiz için elektriğimizi kapatmakla tehdit eden mektupların bile geldiği bu noktada, gerçekten felaketi yaşıyorduk" diyerek sözlerini sürdürdü. 5 yaşındaki Brooke, "Pandemi vurduğunda birkaç aydır bir OnlyFans başlatmayı düşünüyordum ve para kazanmanın hızlı bir yolu olarak bunu gündeme getiren kocamdı." dedi.

“YAPTIĞIM İŞ, EBEVEYNLİĞİMİ ETKİLEMİYOR”
Charlize adında iki yaşında bir kızı olan anne, yetişkinlere özel platforma katılma konusunda endişeli olmadığını söyledi. Bazı kişilerin işini onaylamadıklarını belirten kadın "Özellikle bir anne olarak, dışarıdaki bazı insanların bu yaptığımı onaylamayacaklarını biliyorum, ancak iş için yaptığım şey ebeveynlik yeteneğimi etkilemiyor ve biliyorum ki ben harika bir anneyim." şeklinde anlattı.

"BİR AYDA DURUMLARI DÜZELDİ"
Eylül 2020'de OnlyFans hesabı oluşturduğunu söyleyen kadın, bir ay sonra kiralarını ödeyebilecek parayı kazandığını söyledi. Artık eskisi kadar fotoğraf paylaşmadığını söyleyen Brooke, borçlarını kapatma şansı bulduğu için mutlu olduğunu ekledi.

KuLvar Turkey, Freelance iş Ortaklıkları ve ilanları, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetlerine Hoşgeldiniz.

KuLvar.Net - Hakkında!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KuLvar.Net - Bilgilendirme!

KuLvar.Net ???????? Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek,Tüm Yasal Sorumluluk'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!